Kulüp Eğitimlerimiz

Atölyemizde ve okullarda açılan robotik ve kodlama kulüp öğrencilerine eğitimler verilmektedir.

Robot yarışları ve projelerine destek ve eğitim verilmektedir. Temaya göre yarışma yapan robotlar yapılmakta. Yarışmaya katılacak öğrencilere danışmanlık yapılmaktadır.

Mevcut birçok robotik dersleri yalnızca öğrencilere ağırlıklı olarak rekabet ve etkinlik için robotların nasıl monte edileceğini öğretmeye odaklanır. Dersimiz Robotik ise robot bir araya getirmekten çok daha fazlasını öğretir.

Dersimiz Robotik de öğrenciler temel robotik eğitiminin yanında STEM+A, Kodlama, Teknoloji okur yazarlığı, Gurup Çalışması, ve kişilik eğitimleri de verilmektedir.

Eğitimlerimiz sadece bu gün için değildir. En az iki yıl eğitim alan öğrencilerimle Ulusal ve Uluslararası Robotik yarışmalarına katılmalarına da rehberlik yapıyoruz. 

Robotik en yeni teknolojik yeniliklerden biridir ve esnek bir robotik sistemi, her seviyedeki sınıflar için ideal bir öğrenme aracıdır. Robotlar, öğrencilerin teoriyi pratikle bağlantı kurmalarına ve Bilgisayar Bilimi, Mühendislik ve Matematik gibi geniş bir robotik alanıyla ilgili keşfetmelerine olanak tanır.

 

Robotik, dünyadaki 5000'den fazla okul tarafından, çocukları Matematik ve Bilim ile motive etmek, heyecanlandırmak ve ilham vermek için gittikçe artan bir şekilde kullanılan çok disiplinli bir araçtır.

 

Robotik , mekanik, elektronik, elektriksel ve programlama becerilerini bir araya getirdiği için, öğrencileri yalıtılmış olarak öğrenmek yerine çeşitli disiplinler arasında bağlantı kurmaya yönlendirmektedir. Öğrenciler, disiplinlerarası çalışma alanlarını daha derin bir anlayabilmekle birlikte, kendi robotik cihazlarını oluşturarak öğrenmeye motive olurlar.

 

Robotik , imalat, aviyonik, tıp, savunma ve askeri, otomobil ve eğlence gibi çeşitli sektörlerde çok önemli ve son derece önemli bir rol oynuyor .

 

Günümüz dünyasında teknoloji gün geçtikçe önem kazanmaya başladığından, teknolojiyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek değil, aynı zamanda onu nasıl oluşturacağınızı anlamak da çok değerlidir. Teknoloji gelecek ve günümüz çocukları yarının teknolojileri. Öğrencilerinize robotik öğrenme deneyimi verin.

Site Menü

Robot Eğitimleri

Sosyal Medyada Dersimiz Robotik

WhatsApp : +90 542 493 22 29

Email: dersimizrobotik@gmail.com

1- Smat Robot Albert School

2- Robotis Dream 

3- Lego Education

4- Lego Mindstorms

5- Lego Boost

6- Bioloid Stem

7- Bioloid Premium

8- Bioloid GP

9- mBot

10- Scratch kodlama

11- Arduino kodlama

12-RoboPlus kodlama

13-Robot yarışmalarına hazırlık

14- 3D Yazıcı kullanma

İletişim 

  • Dersimiz Robotik
  • Dersimiz Robotik
  • Dersimiz Robotik
  • Dersimiz Robotik