top of page

Kulüp Eğitimlerimiz

Atölyemizde ve okullarda açılan robotik ve kodlama kulüp öğrencilerine eğitimler verilmektedir.

Robot yarışları ve projelerine destek ve eğitim verilmektedir. Temaya göre yarışma yapan robotlar yapılmakta. Yarışmaya katılacak öğrencilere danışmanlık yapılmaktadır.

Mevcut birçok robotik dersleri yalnızca öğrencilere ağırlıklı olarak rekabet ve etkinlik için robotların nasıl monte edileceğini öğretmeye odaklanır. Dersimiz Robotik ise robot bir araya getirmekten çok daha fazlasını öğretir.

Dersimiz Robotik de öğrenciler temel robotik eğitiminin yanında STEM+A, Kodlama, Teknoloji okur yazarlığı, Gurup Çalışması, ve kişilik eğitimleri de verilmektedir.

Eğitimlerimiz sadece bu gün için değildir. En az iki yıl eğitim alan öğrencilerimle Ulusal ve Uluslararası Robotik yarışmalarına katılmalarına da rehberlik yapıyoruz. 

Robotik en yeni teknolojik yeniliklerden biridir ve esnek bir robotik sistemi, her seviyedeki sınıflar için ideal bir öğrenme aracıdır. Robotlar, öğrencilerin teoriyi pratikle bağlantı kurmalarına ve Bilgisayar Bilimi, Mühendislik ve Matematik gibi geniş bir robotik alanıyla ilgili keşfetmelerine olanak tanır.

 

Robotik, dünyadaki 5000'den fazla okul tarafından, çocukları Matematik ve Bilim ile motive etmek, heyecanlandırmak ve ilham vermek için gittikçe artan bir şekilde kullanılan çok disiplinli bir araçtır.

 

Robotik , mekanik, elektronik, elektriksel ve programlama becerilerini bir araya getirdiği için, öğrencileri yalıtılmış olarak öğrenmek yerine çeşitli disiplinler arasında bağlantı kurmaya yönlendirmektedir. Öğrenciler, disiplinlerarası çalışma alanlarını daha derin bir anlayabilmekle birlikte, kendi robotik cihazlarını oluşturarak öğrenmeye motive olurlar.

 

Robotik , imalat, aviyonik, tıp, savunma ve askeri, otomobil ve eğlence gibi çeşitli sektörlerde çok önemli ve son derece önemli bir rol oynuyor .

 

Günümüz dünyasında teknoloji gün geçtikçe önem kazanmaya başladığından, teknolojiyi nasıl kullanacağınızı öğrenmek değil, aynı zamanda onu nasıl oluşturacağınızı anlamak da çok değerlidir. Teknoloji gelecek ve günümüz çocukları yarının teknolojileri. Öğrencilerinize robotik öğrenme deneyimi verin.

ilkokullar için Robotik dersi eğitimi
Özel robotik ve kodlama dersleri
Robotik ve kodlama eğitimi
bottom of page